دوربین مداربسته گردان

دوربین مداربسته تبریز-گردان

دوربین مداربسته گردان و دوربین مداربسته تبریز

دوربین مداربسته گردان

دوربین مداربسته گردان یا دوربین مداربسته اسپید دام (Speed Dome – PTZ) دارای یک بدنه کروی شکل و یک پایه با توجه به شرایط نصب می باشد. این دوربینها دارای قابلیت گردش در جهات مختلف و زوم کردن در یک زاویه خاص هستند. با توجه به دارا بودن قابلیت زوم مکانیکی، این دوربینها می توانند زاویه دیدی متغیر داشته باشند. کاربرد اصلی دوبین های دام برای نظارت محیطهای وسیع مانند سوله ها یا محوطه های بزرگ است.

معمولا در مورد کاربرد دوربین های اسپید دام اشتباهات صورت می گیرد. این دوربینها برای پوشش امنیتی در تمامی جهات به هیچ عنوان مناسب نیستند. چراکه تنها یک جهت را در هر لحظه پوشش می دهند.

استفاده از دوربین مداربسته گردان به دو صورت انجام می گیرد: یا به یک اپراتور نیاز دارد که توسط ابزار مخصوصی (جوی استیک/دسته کنترل) می تواند دوربین را به سمت هر نقطه ای بچرخاند و روی سوژه زوم کند یا باید نقاط مورد نظر (preset) از قبل به حافظه دستگاه سپرده شود تا دستگاه به صورت برنامه پذیر و زمان بندی شده محلهایی مشخص را به شما نشان دهد.

به مجموعه ای از Preset ها که با ترتیب و زمانی مشخص یکی پس از دیگری اجرا می شوند یک Sequence گفته می شود. این Sequence در واقع همان برنامه حرکت دوربین خواهد بود. مطلب کرکره برقی تبریز را از اینجا مطالعه بفرمایید.

دید در شب

دوربین های مداربسته گردان با قابلیت دید در شب IR ساخته می شوند. توجه داشته باشید که برد این دید در شب معمولا در سطح برد دید دوربین نیست و برای گرفتن تصویر مناسب در محیطهای بزرگ باید نور محیطی را افزایش دهید. لینک دوربین مداربسته تبریز نیک آسان در اینستاگرام

با توجه به دارا بودن قابلیت زوم مکانیکی، این دوربینها می توانند زاویه دیدی متغیر داشته باشند. زاویه دید این دوربینها را معمولا تنها با توجه به میزان بزرگ نمایی آنها نشان می دهند و برای اطلاع از نوع لنز متغیر نصب شده بر روی دوربین باید به کاتالوگ تخصصی دوربین مداربسته تبریز مراجعه کرد.


دوربین مداربسته تبریز نیک آسان نمایندگی فروش و نصب انواع سیستم های نظارتی و حفاظتی و کرکره برقی تبریز